Smok Alien Elektronik Sigara

Smok Alien Elektronik Sigara

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 1114 Yayınlanma Tarihi 05 Aug 2017 Yorum: 0
Smok Alien Elektronik Sigara


Elektronik Sigara Nedir?

            
Elektronik sigara, bir türlü sigarayı bırakamayanlar için yapılmış elektronik bir sigaradır. Elektronik sigaralar pil ile çalışır. Normal bir sigaradan daha fazla duman verir. E-sigaranın ucuna pil takılır. Pilden gelen güç sayesinde sigaradaki likit ısınır ve buharlaşır. Nargileye benzer. Pili çeşitlidir. Birçok adaptör ile uyum sağlamaktadır. 650 mAh ile 1000 mAh arasında değişmektedir. 6 volt gücüne varan pil çeşitleri bulunmaktadır. İçinde bulunan atomizer, pilden gelen güç ile likiti ısıtır. Elektronik sigara veya SMOK Alien sayesinde size gerçekten sigara içiyor hissi verir. Küçük, orta veya büyük boy seçenekleri mevcuttur. Kullanım için içinde likit gerekir.

Elektronik Sigara Ne İşe Yarar?

            
SMOK Alien, normal sigara gibi görünse bile hiçbir zararı yoktur. İçerisinde kanserojen madde taşımaz. İçerisinde karbonmonoksit gibi zararlı maddeleri dağıtmaz. Sizi psikolojik olarak normal sigara içiyormuş hissine sokar. Bu sayede normal sigara bağımlılığından kurtulursunuz. İçerisinde ateşli veya köz durumları yoktur. Bu nedenle yangın riski yoktur. Tasarımı güzeldir. Şık bir görünümü bulunmaktadır. Kalem gibi bir fiziksel yapısı olduğu için cebinize koyabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir üründür.

            Hiç sigara içmeyenler bazı sigara dumanlarına karşı pasif içici durumunda olabiliyor. Ancak pasif içiciler için SMOK Alien gibi sigaranın verdiği zararlar bulunmamaktadır. İçerisinde katran veya zift gibi maddeler yoktur. Damak tadınıza göre likit seçerek nikotin dozajını ayarlayarak içebilirsiniz. Kül tablası veya çakmak gibi şeyleri yanınızda taşımaya gerek yoktur. Bununla birlikte sigaradan gelen rahatsız edici tütün kokuları elektronik sigaranın içinde bulunmamaktadır. Bunlar bir yana ekonomik fiyatıyla göze çarpmaktadır. Elektronik sigara ile insanlar daha çok tasarruf edecektir.

Smok Alien Elektronik Sigara Tanıtımı

            SMOK Alien, güç çıkışı maksimum seviyesi 220W kadardır. SMOK Alien elektronik sigaranın 2 adet modu bulunur. Birisi Temp modudur. Bu özellik sayesinde her çekiş esnasında size tat verir. Ve anınızı güzelleştirir. Diğer özelliği  Watt modu ise adeta bulut gibi buhar üretmenizi sağlar. Üzerinde OLED ekran bulunmaktadır. Bu nedenle oldukça kullanışlıdır. Ekranın üstünde her türlü detay bulunmaktadır. Üzerinde çift batarya süresini göstermektedir. 18650 pil ile oldukça güçlü bir hale getirilmiştir. Hava akımını kendiniz ayarlayabilirsiniz. Ürünün üstünden likit doldurabilirsiniz.  Ürünün modelleri ve pil seçenekleri değişmektedir.
 

Yorumlar
Yorum Yap
elektronik sigara joyetech smok smok alien E Sigara